Lektorka z Hradce Králové

Nabízím výuku hry na housle, hudební nauky, základy fotografování a španělštiny.

Lektorka hudební nauky, doučovaní hry na housle, základů fotografování a španělštiny Alena Kašparová Lektorka hudební nauky, doučovaní hry na housle, základů fotografování a španělštiny Alena Kašparová

O mně

Od mala bylo mým snem stát se učitelkou. Pedagogické základy jsem získala již během studia konzervatoře, následně jsem vystudovala Hru na housle a Hudební výchovu na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Pracovala jsem jako hudební pedagog v ZUŠ Kroměříž, ZUŠ Turnov, ZUŠ Nové Město nad Metují a aktuálně učím mladé houslisty na ZUŠ Habrmanova v Hradci Králové, kde také vedu smyčcový orchestr Juventus Gradecensis. Byla jsem lektorkou v několika agenturách, působím rovněž na letních táborech Anyone a mám za sebou mnohaleté zkušenosti soukromého doučování dětí i dospělých.

Služby

Nabízím doučování v prostorech, které vyhovují Vám ke vzdělávání. Můžeme se scházet u mě, u Vás, online i na neutrální půdě.

 • Lekce hry na housle/violu

 • Doučování i samotná výuka hry na nástroj pro děti i dospělé. Sháníte někoho, kdo bude s Vaší ratolestí cvičit, aby do ZUŠ chodila připravená? Nebo nemůžete pravidelně navštěvovat hudební školu a tak sháníte flexibilního učitele hry na housle či violu? Jsem houslistka působící v profesionálním orchestru a své znalosti ráda předám začínajícím i pokročilým houslistům. Důležitá je především radost ze hry.

  cca 500 Kč / 45 minut

 • Doučování hudební teorie

 • Nabízím doučování hudební nauky i komplexní přípravu k přijímacím zkouškám na konzervatoř nebo vysokou školu. Získáte přehled nejen v notové osnově, ale také v dějinách hudby nebo hudebních formách. Zjistíte, jak fungují hudební nástroje. Naučíme se společně jak si hudbu naplno užívat při poslechu, zpěvu i pohybu. Teorie by bez praxe byla k ničemu, ale může vám v praxi hodně pomoci.

  cca 400 Kč / 45 minut

 • Základy Španělského jazyka

 • Chcete dobře jazykově vybavit svoje děti? Španělština je vhodná už od nejútlejšího věku. Nemá složitou výslovnost a základní gramatické principy jsou podobné češtině. Rozhodně si netroufám tvrdit, že je to jazyk jednoduchý, ale je přívětivý a hezky rezonuje. Jedete na dovolenou na Kanárské ostrovy a bojíte se, že se nedomluvíte? Naučíte se základní fráze a slovíčka, abyste se během pobytu cítili dobře a nemuseli mít strach, že si nedokážete koupit ani vodu.

  cca 300 Kč / 45 minut

 • Základy fotografování

 • Naučte se základní pravidla, díky kterým budou vaše fotky vypadat skvěle. Společně vycvičíme vaše fotografické oko, abyste mohli dobře vyfotit svoji rodinu, co nejlépe zaznamenat Vaši dovolenou, nebo mít poutavé fotky pro Váš byznys na Instagramu. Není potřeba mít doma zrcadlovku, stačí kompaktní fotoaparát nebo třeba mobil. Pokusíme se vytěžit z Vašeho potenciálu i fotoaparátu maximum. Naučíme se také základní úpravu fotografií. Vhodné pro děti i dospělé.

  cca 400 Kč / 60 minut


Napište mi

Toto pole ponechte prázdné:


Alena Kašparová

...

🎻 Profesionální houslistka @violinanela
📷 Fotografka @foto.alenka
🎶 Zakladatelka www.kvartetohk.cz
🌎 Cestovatelka 🎼 Učitelka
💕 Sladkožroutka

Články z blogu

Proč je při svatebním obřadu lepší živá hudba? - článek z blogu Aleny Kašparové

Proč je při svatebním obřadu lepší živá hudba? ♪♫

Někdy to všechno začíná ještě před samotným obřadem...

Hra na housle soukromě nebo v ZUŠ? - článek z blogu Aleny Kašparové

Prodloužený víkend v Jordánsku

Co všechno se dá stihnout v Jordánsku za 4 dny?

Hra na housle soukromě nebo v ZUŠ? - článek z blogu Aleny Kašparové

Hra na housle soukromě nebo v ZUŠ? ♬

Během své učitelské kariéry jsem se setkala s mnoha...

Jak vybrat hudbu ke svatebnímu obřadu - článek z blogu Aleny Kašparové

Jak vybrat hudbu ke svatebnímu obřadu? ♥

Každá svatba je jedinečná a tak berte rady níže pouze...

Kategorie článků z blogu

Instagram @violinanela